...abyste se ani chvíli nenudili

Taneční večery pro dospělé - jaro 2016

KDY:

neděle 17.00 - 18.30 hodin - kurz pro mírně pokročilé (MP1)

neděle 18.30 - 20.00 hodin - kurz pro pokročilé (P5)

 

neděle 20.00 - 21.30 hodin - kurz pro začátečíky (Z1)

KDE:

tělocvična ZŠ a ZUŠ v Líbeznicích

OD KDY:

jarní kurzy 2017 neotvíráme - pořádáme Tančírny (viz Kalendárium)

JAK DLOUHO:

10 lekcí

ZA KOLIK:

2900 Kč / pár

 

 
   

Kurz je určen všem příznivcům společenského tance, kteří si chtějí oprášit a dále zdokonalovat své znalosti a dovednosti z absolvovaných tanečních kurzů anebo se jen naučit pár základních standardních a latinsko-amerických tanců (např. waltz, valčík, foxtrot, rumba, cha-cha, jive, polka, blues).

Tančit budeme pod vedením zkušených tanečních mistrů každou neděli v tělocvičně ZŠ a ZUŠ Líbeznice - dle aktuálního rozpisu v tabulce.

 

Hlavní lektorkou bude opět velmi sympatická a charizmatická paní Ing. Jana Pastorková.

 

Jana Pastorková je tanečnice a lektorka společenského tance s mnohaletou praxí, absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka. Soutěžní kariéru začala v roce1992, ve standardních tancích se stala finalistkou Mistrovství ČR. Po celou dobu vyučovala v klasických kurzech pro veřejnost, trénovala soutěžní páry všech výkonnostních tříd a čerpala taneční a lektorské zkušenosti od významných světových trenérů. Mezi její svěřence patřili i Mistři ČR mládeže, které připravovala a doprovázela v roce 2011 na Mistrovství Evropy a světa. V poslední době se věnuje především dospělým párům od úplných začátečníků po páry, které v tanci soutěží.

 

Pro období podzim 2016 plánujeme spustit 3 kurzy - pokud se naplní jejich kapacita (alespoň 8 párů v každém kurzu). Každý kurz zahrunuje 10 lekcí - 8 výukových a 2 "procvičovací".

Časový plán kurzů: začátek kurzů 9. 10. 2016, poslední lekce: 18. 12. 2016,  volná neděle - kvůli adventnímu koncertu v Líbeznicích: 27. 11. 2016.

 

A co dodat na závěr?

Doufáme, že naše kurzy nebudou jen školou tancování, ale i příjemným setkáním lidí z Líbeznic a blízkého okolí. Pokud váháte, zda byste to zvládli, přijďte se podívat - určitě budete příjemně překvapeni! Pani lektorka je ochotna všem poradit se zařazením do správné skupiny. Během samotných kurzů se na ni můžete kdykoliv obrátit se svými dotazy - pokud Vám něco nepůjde nebo si nebudete jisti. 


Na všechny se již moc těšíme!!!